| vodka99behappy a întrebat:

La examen am pus ca sinonim al lui "linistit " usor... as fii punctat?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai mult ca sigur dar cu minus. Sinonim la "linistit" este "calm" nu "usor".

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Frământările nu-și mai au rostul, oricum examenul l-ai dat! Poate că ai compensat greșeala, cu alte răspunsuri bune.

aș fi*winking

| jamal000 a răspuns:

Categoric NU!

| VerdeLila a răspuns:

Nu cred.

| dikaaa a răspuns:

Nu-ti pucteaza dai incolo ca sunt... Cum sa dea ma oameni buni la ultimul subiect, subiect de BAC. Mia scazut toata media prostiile de compuneri. Am luat mai mult la mate decat la romana.Nu iti puncteaza pentru ca s-au tinut strict de barem care a fost caut pe graba si la nimereala

| HueyFreeman a răspuns (pentru dikaaa):

De s-ar da compuneri si la BAC la subiectul 3, ce frumos ar fi.

| Manuela355676767 a răspuns:

Nu se puncteaza ..nu ai vazut baremul? la linistit cel mai bun sinonim este: calm. ..nu-ti face griji toata lumea gresestewinking