| anonim_4396 a întrebat:

La liceu, daca merg la profilul mate-info, la ce facultati as putea continua?

2 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

De la toate profilurile poti urma orice facultate.Cei care zic altceva nu sunt bine informati.Intrebarea e daca o poti si termina cu note mari, ceea ce, la mate-info, care te invata de toate, este foarte posibil daca ai fost un elev bun si in liceu. Bucuresti, Iasi, Cluj, strainatate, orice facultate.Nu e nicio limita. Poti face IT sau poti face Drept, Jurnalism sau Medicina, atat timp cat iti place si ti se potriveste.Succes!happy

| MariaMaya95 a răspuns:

La politehnica la timisoara in domeniu IT
la vest tot la timisoara in domeniu management...nu mai stiu dar daca mai aflu te anunt