| anonim_4396 a întrebat:

La liceu,un elev geniu care stie la vreo materie toate/aproape toate lectiile, ce denumire/porecla primeste?

9 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Daca e cineva geniu, si-ar da seama ca materiile de la scoala le face degaba si s-ar axa pe altceva, deci in concluzie e doar un tocilar.

| RobertMoon a răspuns:

Dexter big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gata m am prins, te crezi un geniu nedescoperit inca... de aia tot pui intrebarile astea. O sa termini liceul probabil si tot nu te descopera nimeni

| Danzell a răspuns:

Tocilar. mai mult ca sigur. sa stii toate lectiile nu inseamna ca le si intelegi

| MgdDroopy a răspuns:

Google

| UtilityHelper a răspuns:

M-am uitat putin peste intrebarile tale si am ramas gura casca!
Tu iti imaginezi ca esti vreun caz special de geniu (eventual care va fi rapit de extraterestrii pentru a fii venerat). Ai o obsesie pentru tine si cred ca ai pus aceeasi intrebare de vreao 3-4 ori ca sa vezi daca primesti un comentariu pozitiv.

| AleisterHN a răspuns:

Ciudat și prost. Crede-mă una e să fii tocilar și să ți se spună Dexter și alta e să gândești în afara cutiei, să fii interesat de un domeniu de care nimeni altcineva nu e interesat și, ca atare ceilalți să te înjosească din frustrare.

| UnNumeAleatoriu a răspuns:

Geniu, daca e cu adevarat incredibil de destept si e capabil sa inteleaga tot fara ca macar sa-si dea silinta;
tocilar, daca are doar un complex de inferioritate si are impresia ca invatand tot -fara sa filtreze informatia- e superior celorlalti.