| twisteo a întrebat:

La liceul economic focsani trebuie sa porti uniforma?

Răspuns Câştigător
| Auslesse a răspuns:

Da,se poarta uniforma 2 zile pe saptamana. Zilele alea sunt luni si joi.Stiu sigur pentru ca si eu am fost eleva a acestui liceuhappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, nu se poarta.

| Auslesse a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu esti la "Dragoste si Sex"...tongue

| Auslesse a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum chiar m-ai facut curioasa cu acest comentariu...dac-ai putea fi putin mai explicit/-a...cred ca stiu la ce te referi, dar nu-s sigura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auslesse):

Niciodata nu comentez ceva, in necunostiinta de cauza. Daca am specificat acel lucru, inseamna ca postarea a fost la Dragoste si sex.Ok? Numai bine.