| Gabriello02 a întrebat:

La liceul la care doresc sa intru media de admitere anul trecut a fost 7, 45, iar media mea este 6, 35, mentionez ca este vorba de un profil de mate-info. Oare as avea sanse sa intru? Daca nu intru ce pot face ca sa ajung la acest profil?

7 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ai avea sanse sa intrii daca ai scoate un 9 in testele finalewinking

| Gabriello02 explică (pentru introduaicinumele):

Ce tot vorbesti acolo? Ce teste finale?

| introduaicinumele a răspuns (pentru Gabriello02):

La o medie asa mica ma si gandesc cata minte ai avea laughing
Testele alea la romana, matematica... offf

| Emill a răspuns (pentru introduaicinumele):

Testele alea au trecut deja laughing

| AlexandraSt13 a răspuns:

Pai depinde si de notele celor care vor la acelasi profil ca tine, dar e o diferenta cam mare...ai putea, daca nu intri a acel profil sa te duci la alt profil la care intri in acel liceu, iar apoi te-ai putea transfera la mate-info. happy

| zaooo a răspuns:

E mare diferenta plus ca sunt o multime care vor sa mearga asa ca vezi ce poti face dar bifiazal poate ai noroc

| Matty_D_Matty_1998 a răspuns:

Nu ai sanse, daca aveai 7.35-7.40 merita sa incerci, dar e prea mare diferenta.Te-ai putea orienta spre un liceu cu profil economic sau uman (Filologie sau Stiinte Sociale)