| botezatu0 a întrebat:

La Subiectul III la Evaluarea Nationala la matematica ce ar putea cadea? De ar fi ca la olimpici ar fi frumos...

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ar fi super, le-a dat cel mai usor mai ales ca sunt olimpici straight face Si anul trecut le-a dat usor la olimpici, dar celorlalti le-a dat mai greu...mai ales la subiectul 3.
Nu te lua dupa chestia asta '' ce ar putea cadea'' pentru ca nimeni nu are de unde sa stie, la fel si la romana ce ar putea cadea? Nimeni nu a zis caracterizarea unui personaj, nimeni nu cred ca s-a gandit la asa ceva.
Bafta maine la examen!

| Biiiancaaaaaa a răspuns (pentru 愛日本):

Eu am vazut ambele subiecte de anul trecut si mi s-a parut mai greu cel pentru olimpici happy

| 愛日本 a răspuns (pentru Biiiancaaaaaa):

Ei bine, nu stiu... Sper doar ca anul acesta sa fie usor, doar au vazut ce note catastrofale au fost la simulari...

| LovellyAngel a răspuns:

Ar fi frumos pentru cei care au frecat menta tot anul si nu stiu sa afle ceva mai mult decat un volum. Pentru astia care au lucrat si vor primi un subiect cu perimetru, nu ar fi frumos deloc. Oricum ce le-a dat la olimpici a fost bataie de joc.

| OnnyMady a răspuns:

Ar trebui sa fim Nostradamus sa stim ce o sa pice, oricum o sa fie o problema cu geometrie in spatiu si una cu cea plana, sincer ma oftic ca nu sunt olimpica a fost prea usor la ei...

| Biiiancaaaaaa a răspuns:

Stiiu. si eu mi-as dori sa fie ca la olimpici. :3

| Biiiancaaaaaa a răspuns:

Nu ai de unde sa stii ce o sa pice...
Fiindca am inteles ca se trage la sorti din mai multe subiecte

| AbcesProblem a răspuns:

Nu suntem, nici eu, niciunul dintre noi, telepatici.