| RMG a întrebat:

Liceul Teoretic william shakespeare are cantina? dau funda!

14 răspunsuri:
| octombrel a răspuns:

Cu parere de rau nu are cantina dar are multe lucruri bune.

| RMG explică (pentru octombrel):

Care ar fi acelea? inveti acolo? as vrea sa-mi fac transfer de la anul' si as vrea sa stiu mai multe despre acest liceu...big grin

| RMG explică (pentru octombrel):

Si cantina prin apropierea lui se gaseste?

| octombrel a răspuns (pentru RMG):

Este un liceu foarte bun varul meu invata acolo este cantina in apropiere.

| RMG explică (pentru octombrel):

Profii sunt bine pregatiti?

| RMG explică (pentru octombrel):

Ce dotari noi are?

| RMG explică (pentru octombrel):

Varul tau are cont pe TPU?

| RMG explică (pentru octombrel):

Cand sunt zilele liceului? atunci il poti vizita, nu?

| RMG explică (pentru octombrel):

Am o gramada de intrebari si nimeni nu imi poate raspunde la elesad

| RMG explică (pentru octombrel):

Intrebari despre liceu desigur.as merge sa-l vizitez marti sau saptamana urmatoare cel mai sigur.dar vreau sa stiu daca merita, inainte sa ma apuc de tocat bani pentru transfer.

| octombrel a răspuns:

Profesori bine pregatiti, tehnologii moderne acest liceu merita, un liceu cu multe comoditati.

| octombrel a răspuns:

Http://www.williamshakespeare.ro/ raspunsul la toate intrebarile tale.

| RMG explică (pentru octombrel):

Stiu site-ul, dar voiam pareri de la altii de varsta mea

| AndreiBad a răspuns:

Buna. Din cate stiu eu nu are cantina. M-am uitat si la ei pe site ca sa fiu sigura si nu am gasit nici o informatie cum ca ar avea cantina.