| UZURPATOR a întrebat:

Luni am examenul la romana, ce spuneti este posibil sa pice la prima compunere"Argumentati ca apartine unei nuvele/schite sau altceva... o opera studiata in clasa" ce spuneti? p.s Ce spuneti ca pica la prima compunere happy?

Răspuns Câştigător
| xSequel a răspuns:

Eu cred ca o sa pice argumentare ca este fabula sau opinie despre mesajul textului, la prima vedere.

4 răspunsuri:
| DavidTTwowTT a răspuns:

Este foarte posibil sa pice argumentarea apartenentei. Mai poate pica si explicarea titlului, mesajului...

| UZURPATOR explică:

David,ma refer daca este posibil sa pice o opera studiata in clasa si sa o argumentam, ce spui thinking

| UZURPATOR explică:

Multumesc,alte raspunsurii?

| UZURPATOR explică:

Cineva de o alta parere?