| Iσαηα a întrebat:

Luni dam test la istorie! straight face Am nevoie si eu de o lectie nu de pe net sau daca sunt informatii bune da.[nu foarte mare cam de o foaie scrisa]. cu : " Care au fost reformele religiase si marile descoperiri geografice"
Trebuie sa stiu despre cauzele reformei, exemple de reformatori, Punctul de vedere al bisericii catolice"
Cat mai urgent. CINE CUPRINDE CELE MAI MULTE DATE IA FUNDA!:X multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| D3edii a răspuns:

Http://www.scritube.com/istorie/ISTORIE-Civilizatia-si-cultura35954.php

sper ca te-am ajutat!:)

Funditszaa?:>