| RaduMarsin a întrebat:

Luni dau simulare la romana. Eu scriu destul de urat, dar daca ma chinui pot sa scriu frumos. Dar conteaza cum scriu si pe ciorna? Adica stiu ca nu se ia in considerare ce scriu pe ciorna, dar ma gandesc ca cei care corecteaza se uita putin si pe ciorna. Ca asa oricine putea sa isi scrie pe ciorna un fel de copiuta, si copia mai usor.

Răspuns Câştigător
| danizz27 a răspuns:

Nu contează prea mult pe corona. Și alții nu au cum sa își facă copite pe ciorna deoarece primești foaia, adică ciorna de la profesori în momentul în care se împart foile de examen

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu se uita nimeni pe ciorna ta.

| sierra1 a răspuns:

"conteaza cum scriu si pe ciorna?"

zero: nu intreresează pe nimeni