| conrob a întrebat:

Mai am doar o singura intrebare despre transfer, credeti ca este un plus ca te transferi la alt liceu cu acelasi profil decat la alt liceu dar si cu profil diferit? sau daca e sa te primeasca cu acelasi profil te primeste si fara sa ai acelasi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este mai usor pentru tine sa te transferi la un liceu cu acelasi profil, avand in vedere ca nu va trebui sa sustii si sa reusesti la examene de diferenta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru conrob):

Ca te aproba sau nu depinde de CA al liceului respectiv si de indeplinirea conditiei de medie si sa nu se depaseasca numarul de elevi din clasa.