| celmaice a întrebat:

MAINE 12.12. 2012 SE FACE SCOALA?

ssper ca nu ca dau funda >)

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Da, doar nu e sfarsitul lumii. Doar luni a fost inchis pentru ca toata tara a fost sub zapada insa de azi se redeschide scoala. Doar in locatiile unde copii nu pot ajunge, pot lipsi nemotivati.

| c0ton a răspuns:

Ba da dar depinde daca nue e cald in scoli(adica nu e curent) s-ar putea sa nu faceti dar daca e cumva polei sau gheata si mergi pe jos sa nu mergi pe jos te-ai putea rani Succes!

| cosmin01max a răspuns:

Depinde in ce judet esti ca in unele judete nu se face scoala, in unele se scurteaza orele iar in unele se fac toate orele.