| YumiSukinanda a întrebat:

Cine crede ca pe 12.12. 2012 e sfarsitul lumii?

11 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Fanatici dupa Dumnezeu sau din alte secte, aia cred si te sinomoara daca nu crezi la fel, dar eu nu cred...

| Adyspeed a răspuns:

Nici pe 12.12. 2012 nici pe 21.12. 2012 nu o sa fie nimic. or sa fie explozii solare care poate ne afecteaza si pe noi pamantenii un pic dar nicidecum sfarsitul lumii. si care credeti in extraterestrii sa stiti ca sunt doar niste oameni ca noi ( nazistii ). puteti sa va convingeti de aici : http://anunt4you.ro/......diavolesti
Se auzea de o presupusa invazie dar nu e decat guvernul care conduce din spate sa tulbure omenirea cu tot felul de prostii

| KodrutZ a răspuns:

Nu e nici un sfirsit, sa speram ca o sa fie un nou inceput.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Ăla eu, ăla eu.
Eu nu cred.
Pe curând!

| Xtadelo a răspuns:

Nimeni!

| asclepius a răspuns:

Pe 12 12 2012 in nici un caz nu va fi dar va fi mai tarziu cand corporatiile antireligie adica acei oameni cu capul pe umeri care nu cred in toti fluturi cum ar fi Dumnezeu vor prelua controlul si vom avea un nou inceput unde doar cei desteepti si deschisi la minte care nu stau sa se roage toata ziua la un zeu inexistent vor supravietui

| Elizabethe a răspuns:

Eu nu cred. Cei care au creat videoclipul cu apocalisma n-au ce face!

| Felicica a răspuns:

Eu nu cred deoarece. dumnezeu nu ar face pamintul ca sa-l distruga.dar omuletii verzi nu stiu sunt niste inventii pe seama marilor profituri...

| Ingerasul123 a răspuns:

Da sfarsitul lumii pe naiba, sunt niste oamenii care n-au ce zice...

| AngelxPXuxu a răspuns:

Nici eu nu cred pentru ca in fiecare am spun asta bla bla bla nici macar nu e adevarat doar sa aduca ceva la TV tot spun asta in fiecare an este o minciuna enorma numai Dumneseu stie!

| Simion_Mârza_1998 a răspuns:

Sfarsitu lumii vine cand vrea Dumnezeu nu cand apare la stiri daca ai vrea sa stii