| MyNameIsCicoare a întrebat:

Maine, 12.12. 2012 este vreo posibiliatate sa nu se faca cursuri, avand in vedere ca acum ninge si e un vant de crapa pietrele?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

O sa afli dimineata, depinde de ce vreme va fi la noapte.

| Hieer a răspuns:

Pe net nu scrie nimic happy, dar daca vezi ca e atat de frig nu te duce la scoalalaughing

| HellGirl666 a răspuns:

Hey. ☺
Ar fi prea frumos ca să fie adevărat.

| MyNameIsCicoare explică:

In Bucuresti.

| Lili_Livadariu_1967 a răspuns:

Eu stiam ca in Vatra Dornei nu se fac cursuri dar celelalte scoli sunt deschise.

| Piciu94 a răspuns:

Scoala se facelaughing chiar daca este frigoh go on baga scoala in noi la greu profesorioh go on Nici cand mori nu scapi de eilaughing...si crezi ca scapi acum ca e putin frigrolling on the floor?