| Dan10079 a întrebat:

Maine am teza la romana crying( cum sa invat mai repede pentru ca am f mult de invatat?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață din timp, nu cu 24 de ore înainte.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Iesi dupa TPU, apoi aseaza-te in pat si invata pana ce retii.

| CannbalCorpse a răspuns:

Pai sa nu mai stai pe net si sa pui intrebari prostesti :d stii asta te-ar ajuta mult.
Si tu nu stii cum se invata?!

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Fi concentratwinking

| Kinstown a răspuns:

Incepe de acum si lasa pc in pace, pune mana pe carte si daca e prof cam batrana si nu vede scrie la mesaje

| DrAcK a răspuns:

Lol supeeeeeerrrr

| Ivanescu_Nicoleta_1971 a răspuns:

Maine e teza la romana astazi ne-a intrebat profa daca am invatat de ne-a dat si nici unul dintre noi nu a stiut mi-e frica o sa iau un4 sau un5

Întrebări recente