| grimalkiny a întrebat:

Maine este ultima zi de scoala si vreau sa merg dar am istorie, si am o singura nota. Poate sa ma asculte chiar si maine? Chiar daca e ultima zi? Profu nu ne iarta daca nu invatam si nu vreau sa imi stric media.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce are daca e ultima zi? te asculta cand vrea el, mai ales ca nu ai destule note

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, evident că vă poate asculta ( şi da note ) chiar şi mâine!
Dacă nu, oricum, semestrul NU se termină mâine : mai sunt 4 săptămâni de şcoală în perioada 5-30.01.2015...

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

Poate sa faca ce vrea el. Sigur ca poate sa te asculte. Poate mai ai o nota si nu stii de ea?

| xXAlphaXx a răspuns:

@suntserios:La pariu ca tu te-ai dus ca tocilarul pana in ultima zi ca sa nu iei "absente"! Daca la tine la scoala se fac ore si-n ultima zi, ei bine la majoritatea nu se mai face nimic...Si lasa-ma cu fazele astea de genul "daca lipsesti de la ore, o sa ajungi maturator"! Da am media 9.40 si voi ajunge maturator pentru ca am lipsit 2 zile...

| ChiarEu2 a răspuns:

Maine nu se mai fac ore! Eu nu am mai fost de marti! Apropo, nu mai conteaza media! Invata ce dai la examen!

| ChrystianSandu a răspuns:

Da, te ascultă și mâine.

| thisisbeautiful a răspuns:

Buna!
Eu nu cred ca te poate asculta chiar in ultima zi de scoala.

| MableMuffins a răspuns:

Ei bine azi a fost ultima zi de scoala la mine si eu am avut istorie si m-a ascultat! Nu prea stiu daca pe tine te va asculta. Acum depinde cum vrea profesorul tau.