| codrincodrin a întrebat:

Ne-a dat la desen sa facem un poster cu un anunt? Ce as putea sa desenez? Vreau idei. + imagini.

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

Nu am fost nici o data la un meci -.-. Dar ma gandeam ca poti face jucatorii Stelei de o parte si jucatorii celeilalte echipe de cealalta parte sa fie ceva gen ''Confruntarea finala''hee hee
thinking cam asa e in capul meu...

2 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Si noua ne-a dat aceasta tema doar ca noi puteam face dupa un film sau o formatie dar datele sa fie reale.
Daca as fi in locul tau as da frau liber imaginatiei si as face un anunt la ceva ce imi place sau ma intereseaza. De exemplu : concert cu X in locul X la ora X
E o tema simpla de imaginatie. Use your brain...

| codrincodrin explică (pentru Purgatoriu):

As vrea un afis la meci Steaua cu oricine, dar nu stiu ce sa mai fa cin afara de informatii. Ceva jucatori sau stadion e bun?

| Purgatoriu a răspuns (pentru codrincodrin):

Nu am fost nici o data la un meci -.-. Dar ma gandeam ca poti face jucatorii Stelei de o parte si jucatorii celeilalte echipe de cealalta parte sa fie ceva gen ''Confruntarea finala''hee hee
thinking cam asa e in capul meu...