| anonim_4396 a întrebat:

Nu știe cineva ceva locuri de munca pentru cei care nu au 18 ani(nu sunt majori) în județul Bistrița Năsăud?

5 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Cei de acolo pot avea grija de copii parintilor care usnt prea ocupatii cu locul de munca sau pot sa se angajeze la un bar sau ceva si sa faca nistebanuti in plus

| Butin a răspuns:

Salahor pe santier ai sanse

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru Butin):

Pe timp de iarna nu sti ceva locuri de munca pentru minori, la negru?

| Butin a răspuns (pentru Andreica_Bogdan_2000):

Ai putea sa imparti flyere. Eu am lucrat la o pizzerie in cluj si aveam un baiat si o fata care imparteau pe cartiere. Trebuie sa fii de incredere.ai putea sa suni la ceva pizerii sau spalatorii auto sau altceva.incercarea moarte nu are

| Butin a răspuns:

Iti mai dau o idee.vezi ca sunt o gramada de oameni care doneaza lucruri pe olx sau Facebook chiar.aduna-le care crezi ca le poti valorifica si le pui la vanzare. Pina la urma tot iei ceva pe ele. poti sa te uiti si in cluj ca sunt f multe si rogi un prieten intr-o zi sa te duca cu masina si aduni tot