| skizzoskillzblue a întrebat:

Nu stiti cei care au dat examenu la romana anul acesta daca puncteaza la prima compunere daca nu ai precizat mijloacele de caracterizare?

Răspuns Câştigător
| Uuuuuuu a răspuns:

Daca te uiti pe barem se puncteaza cu 2 sau 3 puncte precizarea mijloacelor de caracterizare. Depinde de profesor si de cum considera el. Iti urez multa bafta la mate si sa iei nota cea mai mare!

2 răspunsuri:
| R3dEyE a răspuns:

Puncteaza compunerea, dar o sa iti scada cateva puncte ca nu ai scris mijloacele de caracterizare.

| YoNuTzB98 a răspuns:

Puncteaza pentru limita de spatiu si ce mai e pe acolowinking