| consuelo12 a întrebat:

Nu tot ce e nou si se raspindeste reprezinta o valoare pozitiva. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Cum ar fi de exemplu prafurile legale, right?

| valy a răspuns:

Depinde la ce anume te referi.fiecare lucru are parte de valoarea sa de la fiecare persoana.

| Blue_2910 a răspuns:

In ziua de azi multe lucruri noi si fara valoare se raspandesc cu viteza luminii. Acum depinde si cu ce grupuri de persoane iti petreci timpul si de sursele tale de informatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tot ce e nou si se raspindeste reprezinta o valoare pozitiva. Voi ce parere aveti