| christina94 a întrebat:

Pana la urma la anul la bacalaureat se va da examen diferentiat sau nu? happy

4 răspunsuri:
| YahooMail a răspuns:

Cum a zis si ThatGirlDaily

| Antonica a răspuns:

Normal

| Natiiiiiii a răspuns:

Nu se stie inca. Si eu sunt in aceeasi dilema. Sper sa ramana bacalureatul la fel ca anul acesta. Sincer mi-se pare mai usor.

| Masha021 a răspuns:

Nu se stie inca.Vom afla dupa 1 septembrie, cel mai probabil(desi la cum sunt astia din minister, te poti astepta la orice).Sa speram ca o sa ramana la fel.Nu prea are cum sa-l schimbe asa brusc.Cred insa, ca daca va exista o schimbare va fi minora.Ar trebui sa se gandeasca ca cei care au trecut acum a 12, s-au axat pe anumite materii in functie de profil, si ar fi chiar aiurea acum sa sa il schimbe atat de radical.Fac pariu ca daca se schimba promovabilitatea va fi aceeasi, poate chiar mai mica.In fine, cel mai sigur raspuns pe care o sa il ai, va fi cel pe care ti-l va spune profesorii tai, la scoala.Pt asta va trebui sa astepti pana pe 10, dar nu te stresa.Nu depinde de noi ce se va intampla.