| PulbereDeStea a întrebat:

Cum va fi pana la urma bacul anul viitor? Si daca se da bacul diferentiat, cum vine asta?

Răspuns Câştigător
| AngelBoy a răspuns:

Bac-ul viitor fiind diferentia va fi mai greu pentru unii si mai usor pentru altii, va fi pentru cei de la filologie si mate-info mai greu si mai usor pentru tehnic, stiinte ale naturii si altele, dar cred ca sansele celor de la stiinte ale naturii si tehnic vor fi limitate la alegerea facultatii, nu cred ca mai vor putea face orice facultate, ci numai facultati in domeniul lor, eu atat am inteles din ce am vazut pe la tv.

| PulbereDeStea explică (pentru AngelBoy):

Bun si daca trebuie sa imi mai iau bacul doar la 1 materie, si de la anul se schimba.Va trebui sa dau din nou la toate materiile?

| AngelBoy a răspuns (pentru PulbereDeStea):

Asta nu mai stiu!