| wildlyon a întrebat:

Pana la urma se da bacul diferentiat anul asta? Multumesc

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Am înțeles că așa se vrea!

| Decrepit a răspuns:

Nu,s-a stabilit clar printr-o hotarare a Ministerului Educatiei ca anul scolar 2012-2013 nu va beneficia de examen de bacalaureat diferentiat.Probabil,se va implementa din anul 2014-2015, pentru ca sunt mari sanse ca si anul viitor scolar BAC-ul sa ramana la fel ca inainte, pe vechea structura, adoptata incepand cu anul 2009-2010.

| tinasong a răspuns:

Nu, anul asta nu este nici o modificare in prapograma de bac, si nici bacul diferentiat nu s-a aprobat.

| seful1234big a răspuns:

Uite raspunsul meu acum in tara (Romania nu poti saa intri nicaieri daca nu ai luat bacul deci practice important ca sa il iei eu nu stiu practic cum se ia ca nu am ajuns acolo dar am inteles ca poti sa iei si bacul; la romana invatand luceafarul dar e foarte mare sper ca te-amajutat ce si ce
funda

| mmuhherv a răspuns:

Poti sa-l dai daca doresti, poti si sa nu -l dai, dar terog funda?>