| Kya a întrebat:

Pe Boomerang este un desen animat numit Puppy In My Pocket. Cei care va uitati raspundeti-mi la intrebare.
Ce s-a intamplat cu printesa Emy, s-a intors in Pocketville? Ima a reusit sa-i ia lui Flo cealalta jumatate a inimii prieteniei? Ce aventuri au mai avut Flo si Magic? Au ajuns Zool si Goth in Marele Oras?

P. S. Daca nu stiti raspunsul la aceasta intrebare raspundeti-mi la intrebarea "Ce aventuri credeti voi ca vor mai avea Flo si Magic?"

Cele mai fascinante aventuri(ma refer sa povestiti 2-3 avenuri /utilizator TPU)

FARA BATAI DE JOC!

Răspuns Câştigător
| Mov10 a răspuns:

Pai si eu urmaresc dar de o saptamana nu il mai da dar ce sa mai intamplat a fost ca printesa emi a ramas cu cainele ala in marele oras si era sa fie prinsa de un hingher care o urmarea pentru face parte dintr-o rasa rara si flo si magic ca de obicei vin in poketvil pentru a trimite animale la copi, zul si gord nu au ajns inca in marele oras dar ima a luat par de la flo si magic pentru nu stiu ce ritual cred ca sa plece in marele oras nu a aratat continuarea dar cred ca asta vor sa faca
sper ca ti-am fost de ajutor si bafta la scoala big grin

4 răspunsuri:
| ilov3y0u a răspuns:

Si eu ma uita si imi place dar nu am urmarit decat pana la ep in care printesa sia revenit si a fost antrenata de cainele ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fata, de ce ai pus intrebarea aici? Nu exista Filme&Seriale? Eu cred ca da!
Ia arunca o privire si nu te ofensa, dar iti raspund in bataie de joc, cand vad ca utilizatorul nu prea are bunavointa sa caste ochii!

| ionutzz2590 a răspuns:

Si eeu ma uit

| Onyx21 a răspuns:

Sa stii ca printesa Ami se intoarce in Pocketville dar de Zull si de Gort nu stiu nimic...