| alex040599 a întrebat:

Pe canalul Boomerang este un serial care se numeste,, Puppy in my Pocket" sau,, Catelul din Pocketville". Va rog sa imi spuneti de unde pot face rost de acest serial? Am cautat de Google, si nimic!sad

Răspuns Câştigător
| elisa820 a răspuns:

Trebuie sa vezi be boomerang la ora 10:00 dimineata si 18:50 seara

5 răspunsuri:
| elisa820 a răspuns:

Pe boomerang si s-a schimbat ora la 8:25, 12:00 dupamiaza si seara la 17:00

Răspuns utilizator avertizat
| Tae a răspuns:

E la ora 8:25 pe Boomerang

| dennsacristina a răspuns:

Dai pe site-ul puppy in my pocket si iti apare pe youtube primul episod sau daca vrei in tra pe youtube si scrie:puppy in my pocket si episodul pe care il vrei tu. speri ca iti sunt folositoare informatiile date!

| alex040599 explică (pentru dennsacristina):

Eu le-am inregistrat si am inceput sa le postez.Nu recunosti user name-ul?