| Mayar a întrebat:

Pentru a intra la academia de politie din Bucuresti, trebuie ca media de la bac sa fie peste 7?

Au ei ceva regulament dar chiar nu am chef sa citesc ca e prea luuuuung! si trebuie sa ii zic rapid cuiva raspunsul. Mersi!

Răspuns Câştigător
| xunshu a răspuns:

Buna! Anul asta s-au cam schimbat treburile. Pana acum se intra cu media 7, 50 daca nu ma insel. Dar de anul asta se intra cu media 8(peste 8). Bafta!

2 răspunsuri:
| NegruAlb a răspuns:

Nu contează sa ai 7. Contează media care o obtii la examene la academie, care nu sunt usoare deloc.

| Al000 a răspuns:

Nu. Nu inteleg de ce exista persoane rau intentionate care raspandesc zvonuri false. Atat timp cat ai luat bacul, nu conteaza media la admiterea la Academie