| HerculePoirot a întrebat:

Pentru bacul la romana,la profil real(SN mai exact),dintre Arghezi,Blaga si Barbu e la alegere unul din ei sau trebuie invatati toti? Adica eu nu prea am intalnit subiecte in care sa se ceara doar Barbu sau Blaga, ci doar la alegere din cei 3.

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Nu toti. E unul din cei 3. Cel pe care il stii cel mai bine, ala il scrii. Mereu da la alegere. De invatat oricum toti trebuie invatati, ca nu se stie, poate sa zica la alegere dintre Bacovia sau Arghezi, Blaga sau Stanescu. Mult succes!

1 răspuns: