| HerculePoirot a întrebat:

Salut,pentru bacul la romana la profil real, referitor la traditionalism este la alegere opera unuia dintre Pilatt si Vasile Voiculescu sau trebuie doar Pilatt?

3 răspunsuri:
| noink a răspuns:

Nu pica traditionalism. Stai calm. Invata doar trasaturile daca vine la s2. La s3 nu o sa ai traditionalism nici peste 100 de ani. La real profii de multe ori nici nu il fac la clasa.

| HerculePoirot explică (pentru noink):

A picat in 2009 deci n-as fi asa sigur...dar l-am invatat pe Voiculescu asa, just in case happy

| Anon31241212 a răspuns:

La alegere. Poti sa scrii care doresti.