| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Pentru cei care ati dat bacul la geografie, e bine daca ma apuc de acum de invatat, sunt clasa a 12 a?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poți sa citești ca sa ai habar de materia pentru bac și sa îți faci un plan de studiu dar nu îți ia mult timp sa înveți practic, și câteva zile sunt de ajuns.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu, frate. Apuca-te prin clasa a 14a de invatat.

| Pascu_Teo_1999 explică (pentru BuLaNNNeL):

Ce amuzant esti, ce sa zic

| Eduard619 a răspuns:

Daca inveti repede apuca-te si cu o saptamana inainte...e numai bine poti lua nota mare daca te apuci din timp.
Spor big grin

| Guesswhat01 a răspuns:

Dacă începi să repeți materia de pe acum, nu o sa mai fie nevoie sa mai înveți aproape de bac. Inveti pe parcurs că nu e grea materia. Eu așa am făcut. Și am luat 9.75

| Pascu_Teo_1999 explică (pentru Guesswhat01):

Deci e bine daca ma apuc de acum, nu?