| sniper2998 a întrebat:

Pentru cei care sunt sau au fost la Liceul Militar Breaza Dimitrie Cantemir, cu ce medie se intra? si ce probe trebuie sa dau? DAU FUNDITZZZAbig grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Correct am si eu un prieten care la fel fara pile sugi o ceapa...peste 8 oricumwinking...probe in scris despre hittler si labuş.

| angishik a răspuns:

Ca sa intri acolo ne trebuie neaparat pile? crying puppy dog eyes

| mariin a răspuns:

Intr-adevar se intra cu o medie destul de mare dar examenele sunt grila si nu e greu...