| sniper2998 a întrebat:

Pentru cei care sunt sau au fost la Liceul Militar Breaza Dimitrie Cantemir, cu ce medie se intra? si ce probe trebuie sa dau? DAU FUNDITZZZAbig grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Correct am si eu un prieten care la fel fara pile sugi o ceapa...peste 8 oricumwinking...probe in scris despre hittler si labuş.

| sniper2998 explică (pentru elio):

Oh... mersi! am 10 la purtare cu media no problem si sa nu mai zic ca am o forma fizica buna, atat voiam sa stiu, ca unii oameni mi-au spus ca se intra cu 9.50-10

Răspuns utilizator avertizat
| sniper2998 explică (pentru elio):

Ok, mersi mult si cu pilele no problem, am o cunostinta care a facut liceul acela si a fost maior...

Răspuns utilizator avertizat
| sniper2998 explică (pentru elio):

Mersi inca o datahappy

| mariin a răspuns:

Intr-adevar se intra cu o medie destul de mare dar examenele sunt grila si nu e greu...

| angishik a răspuns:

Ca sa intri acolo ne trebuie neaparat pile? crying puppy dog eyes