| Addicted a întrebat:

Pentru cei de la licee bilingv engleza din Bucuresti, puteti sa-mi spuneti care e acel liceu, cum se invata acolo, daca sunteti multumiti de liceu, detalii, etc. Eu inca nu sunt sigur unde voi merge si vreau sa aud parerile voastre despre liceele bune de bilingv engleza din Bucuresti. Dau funda+voturibig grin

Răspuns Câştigător
| babylove a răspuns:

George Cosbuc-este un liceu foarte bun,se invata bine, profesori sunt ok, iar media peste 9.50 succes, funDA?