| skirlex a întrebat:

Pot sa ma mai inscriu la facultate acum?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Perioada înscrierilor diferă de la facultate la facultate...
Vrei să căutăm în locul tău? rolling on the floor

Pui mânuţa şi accesezi site-urile facultăţilor din localitatea dorită big grin

Toate cele bune!

| Anonimuserr a răspuns:

Dacă este admitere pe bază de dosar, da!, se poate şi mai e încă timp săptămâna asta. La fel dacă te înscrii la univeristate privată şi e la fel admitiere pe bază de dosar se poate cam până pe 28-30 septembrie!

| Predator30 a răspuns:

Mai sunt 2 zile, aceasta si maine se mai fac inscrieri la facultate.

| Paulvasile10 a răspuns:

Daca e facultate pe baza de examen, ai belit-o, daca e pe baza de dosare, mai ai o mica sansa