| Anissia278 a întrebat:

Pute ti sa imi spuneti si mie ce inseamna liceu sanitar va rog frumos?
si ce licee sunt in Pitesti si cu ce medii se intra si ce profiluri sunt? va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Liceul sanitar e un liceu ca oricare altul. E un liceu teoretic cu profiluri identice cu cele de la celelalte licee teoretice. Daca vrei sa vezi liceele din pitesti si mediile de intrare intra pe edu.ro

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai există "liceu sanitar"!

Vezi liceele/profilele/specializările & mediile de admitere în lista de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......institutii

Toate cele bune!

| Anissia278 explică (pentru bursuc001):

Iti multumesc mult dar am intart pe site si nu imi foloseste de loc

| bursuc001 a răspuns (pentru Anissia278):

Cu plăcere happy

NU înţeleg de ce zici că "nu iti foloseste de loc"!
Ai întrebat : "ce licee sunt in Pitesti si cu ce medii se intra si ce profiluri sunt?"
Iar la linkul indicat de mine găseşti TOATE liceele, profilele, specializările şi mediile de admitere de la liceele din Piteşti!
Deci, răspunsul la EXACT ceea ce ai întrebat!

Chiar NU înţeleg de ce nu-ţi foloseşte răspunsul meu sad

O zi frumoasă!

| K0sti a răspuns:

Inseamna un liceu "curat"! Parinti ai? Intreaba-i!