| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un program de invatat limba engleza, util, testat de voi.

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Cauta engleza fara profesor...ar trebui sa gasesti o carte acolo.cu invata engleza in28 de zile fara profesor parca; e destul de buna are cam70 de pg si poti sa le copii.Eu o am deja in calculator.

| dana85 a răspuns (pentru AndreeaRox):

Asa se numeste site-ul?

| kabaleon a răspuns (pentru AndreeaRox):

Te rog, daca se poate, sa imi spui si mie de unde as putea face rost de acest manual? Sau, eventual, daca il ai, te-as ruga daca mi l-ai putea da si mie. Merci!

| AndreeaRox a răspuns (pentru kabaleon):

Http://www.scribd.com/doc/43080080/Invata-Engleza-Fara-Profesor Asta este sit.ul.Eu nu o mai am dar pe langa carte iti mai dadea si un cd.In calculator mi-am salvat cd, dar sa stii ca este acelasi lucru ca ce este pe sit.Asta e cartea.

4 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Cd include 3 povesti, niste expresii etc.In rest nu este nici o diferenta(cartea vs site.ul). Vezi mai intai daca esti multumita de sit, care ti.am spus ca de fapt este cartea in sine.