| FlorinSilviuBac a întrebat:

S-a scos Subiectul 2 la filologie uman, BAC sau nu?

intr-o luna dau bacu" si nu sunt sigur...

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu s-a scos subiectul al doilea, ci s-a hotarat ca la profilurile de uman sa nu se mai dea citat pentru textul argumentativ, ci doar sa se enunte tema pe care se va realiza textul. E cam acelasi lucru, doar ca nu mai esti constrans de citat cand scrii.

| FlorinSilviuBac explică (pentru thegatekeeper):

Thx man, ador faptul ca nu s a scos, ne este si noua mai usor sa l luam. fara sub 2 era nasol, am vazut pe realitatea tv si antena 3 niste stire in care ziceau despre asta.

Succes la bac si sa-l luam cu succes!

| thegatekeeper a răspuns (pentru FlorinSilviuBac):

Asa e, ar fi fost aiurea, dar nu au voie sa faca modificari cu atat de putin timp inainte si oricum nu cred ca vor face asta.
Asa sa fie. Multumesc, la fel.