| C0SmYN a întrebat:

Vreau si eu sa stiu intre ce medie se ia premiul 2 si intre ce medie se ia premiul 3...

Răspuns Câştigător
| Ciprian_1333 a răspuns:

9,50-10 premiul 1
9, 0-9, 5 premiul 2
8, 5-9, 0 premiul 3
8, 0-8, 5 mentiunea 1 si asa mai departe funda?

4 răspunsuri:
| spuf_8357 a răspuns:

Depinde de scoala.la liceu regulile sunt stricte
9, 50-10 premiul 1
9, 0-9, 5 premiul 2
8, 5-9, 0 premiul 3
8, 0-8, 5 mentiunea 1

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu este adevarat ce spui u Ciprian! Eu am avut pe cls a6a media 9, 66 si ce crezi u ca am luat eu premiu ceva oh go onnu frate am luat mentiune!cryingDepinde dupa medi nu poti spune tu.Nustiu cum sa iti spun.Bafta

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Depinde dupa mediile celorlalti colegi de clasa.eu am avut media in clasa a6a 9,66 si am luat mentiunestraight face

| sabin9000 a răspuns:

Pai daca tu ai media 9.49 iar celalalt are 9. 48tu vei fi pe locul intai nu pe 2 cu colegu si diferenta de o sutime conteaza eu anul trecut am fost pe locu 2 diferenta de 4 sudimi de locu intai