| golem2345543 a întrebat:

Sall. 1)cum se puncteaza evaluarea nationala clasa sasea?
2)daca iei 30 de puncte ramai corigent?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu se punctează, nu se pune nota în catalog, nu va șit nimeni cât ai fost de "valoros" la evaluare, deci keep calm and sleep

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nici macar nu se corecteaza, nu se spun notele.Asta era ultima la care sa iti faci griji laughing

| TheGreenWolf a răspuns:

Notele nu se trec in catalog. Eu de ex sunt a 8 a, si pana in momentul de fata eu nu stiu notele laughing)

| anonimaalee29 a răspuns (pentru TheGreenWolf):

Nimeni nu cred ca le-a aflat vreodata laughing nici macar nu se straduiesc sa le corecteze...

| Avataruls a răspuns:

Acest examen din clasa a VI-a nu este neaparat sa il iei ca sa treci, este mai mult ca sa te testeze. Succes