| lextar113 a întrebat:

SAll,ce documente trebuie pentru inscrierea la liceu?

Răspuns Câştigător
| Pufo a răspuns:

Iti trebuie:
- fisa matricola(se ia de la scoala)
- fisa medicala ( se ia de la cabinetul medical al scolii)
- copie legalizata dupa certificatul de nastere si buletin( dupa buletin nu sunt sigura daca trebuie insa eu mi-am facut o copie ca sa scap de grija)
si cererea de inscriere pe care o iei de la liceu big grin

2 răspunsuri:
| Sorin24 a răspuns:

Salut! Pentru inscrierea la liceu ai nevoie de copie dupa buletin legalizat, adeverinta de la medicul de familie si dosarul primit de la scola! bafta big grin

| Bianca0007 a răspuns:

S-ar putea sa ai nevoie si de copiile buletinelor parintilor tai pe langa cele mentionate de Pufo