| Lovwly a întrebat:

Cum pot invata repede la istorie. Urgent! Funda :d

Răspuns Câştigător
| xKnDiLy214 a răspuns:

Pai trebuie sa scoti esentialul din ce ai tu in caiet.Anii eu ii retin dupa o anumita data importanta din viata mea sau de ex 1825 le grupez si obtin o ora - 6 si 25 searahee hee. Dar trebuie sa fii relaxat si sa nu te gandesti ca nu ai timp suficient. Bafta la invatat!
winking:*

| Lovwly explică (pentru xKnDiLy214):

Mersi.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru xKnDiLy214):

Interesanta chestia cu anii laughing)

4 răspunsuri:
| KoNeTi a răspuns:

Din toate lectia scoti niste notite(idei principale) si le inveti pe alea

| Lovwly explică:

Multumesc mult pentru sfaturi! Am dat testul azi si am luat 10!