| Ioana9913 a întrebat:

Sall! unde credeti ca ar fi mai usor : la filologie, stiinte sociale sau mate info?

Răspuns Câştigător
| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Stintele sociale si amte info sunt cam opuse deci la stiinte sociale ar fi garantat mai usor, dupa mine, dar sunt mai multe variante de joburi daca te duci pe mate info.
Totusi daca iti plac povestle si esti creativ, filologia este raspunsul.

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Mate info?

| MMihai a răspuns:

Mate info împlică raționament, gândire și nu toceală irațională.
Nu știu de care elev ești tu!
Eu am făcut realul și încă o clasă specială de fizică, că așa era atunci.
Dacă aș mai fi încă o dată acum elev, aș face mate-info!
Ți-am scris mate info și am pus la urmă și? că nu știu de care elev ești tu.
După aia m-am gândit că nu vei înțelege ce am vrut să scriu și am dat și aceste explicații!

| Ioana9913 explică (pentru MMihai):

Pai ma pricep la toate materiile si imi plac toate de aia am intrebat ...si nu sunt genul de elev care toceste

| SimonaCristina a răspuns:

Mate-info,zic eu.

| Ramona196 a răspuns:

Stiinte sociale, dar la mate info e mai frumos si ai mai multe optiuni pentru viitor