| Majj a întrebat:

Am de facut un proiect pentru atestat despre Constructiile Ecologice si nu prea am gasit materiale mai ample, asa cum imi trebuie. Ma puteti ajuta va rog? Dau fundita, desigur big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| eugem35 a răspuns:

Am vazut un documentar cu casute ecologice si un tip a construit o casuta in padure tipu facea carbuni pentru gratar si ministerul mediului din tara respectiva i-a spus sa foloseasca materiale ecologice si a folosit baloti de paie si lemn, as ca imagineazati un balot de paie lung de un metru gros de jumatate de metru si latime de jumatate de metru ce izolatie termica are, maxim nu pierde caldura sau sa intre frigu in casa