| Ion_Marcel__LA60 a întrebat:

Salut, am o intrebare, sunt in clasa a 9 a la un economic din Iași, as vrea sa ma transfer la Octav Bancila pe arte vad eu pe care, am vrut sa dau probele cand eram a 8 a, dar nu m-am dus din prostie, pot sa dau probele in vacanta de vara si diferentele? Si sa ma transfer?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Salut!
De transferat, te poți transfera și poți da și probele, nu cred că n-ai avea voie, dar pentru mai multe detalii poți lua un email de la site-ul liceului și să le explici cu lux de amănunte situația și așa vei ști exact ce ai de făcut!
Bafta multa!