| Miuriel a întrebat:

Sunt pe clasa a-9-a la liceu, profilul stiintele naturii. Daca vreau sa ma mut la filologie si nu am dat bilingvul pot sa il dau dupa un an? Eu daca raman la stiintele naturii ma pierd pe drum pentru ca nu le am cu matematica...In liceu nu e decat filologie-bilingv... Stiti ce diferente ar trebui sa dau in caz ca mai pot da bilingvul?

2 răspunsuri:
| gєσяgιαηα a răspuns:

As avea sh` euu o intrebare la tiine, daca nu te superi. Daca esti la stiinte sociale, ti se pare greu? ca eu vreau la stiinte sociale la liceu ( sunt cls a 8 a) daca nu intru la muzica happy sh` as vreaa sa vad cum e. pup

| Miuriel explică (pentru gєσяgιαηα):

Sunt la stiintele naturii eu, dar la stiinte sociale e foarte usor.