| aduadall2 a întrebat:

Salut, am purtat o discutie cu doamna diriginta si nu m-am lamurit care ma puteti ajuta.[Nu, nu ai trecut clasa. Ai situația școlară neîncheiată. Poți veni să ți-o închei după ce se termină Evaluarea Națională, în perioada dedicată. Vii la școală atunci și te interesezi. Dacă nu rezolvi, vei fi declarat repetent.]

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Situația neincheiată trebuia rezolvată până ieri. Inseamnă că tu ești CORIGENT, așa-i?

| aduadall2 explică (pentru sierra1):

Sunt clasa a 8a si nu am mers tot anul doar la inceput prima zi.

| sierra1 a răspuns (pentru aduadall2):

Atunci se numește altfel: repetent.

| aduadall2 explică (pentru sierra1):

Pai da dar doamna mi-a zis dupa evaluarea nationala in perioada dedicata. Aici nu inteleg, si daca nu rezolv sunt declarat repetent.

| sierra1 a răspuns (pentru aduadall2):

Cât ai media la purtare?

| aduadall2 explică (pentru sierra1):

| aduadall2 explică (pentru aduadall2):

Deoarece nu am mers tot anul acesta la scoala.

| sierra1 a răspuns (pentru aduadall2):

La voi in școală e balamuc, pe bune

| aduadall2 explică (pentru sierra1):

De ce? xD

| sierra1 a răspuns (pentru aduadall2):

Aduadall2 explică:
~Sunt clasa a 8a si nu am mers tot anul doar la inceput prima zi.~

d-asta!

| aduadall2 explică (pentru sierra1):

Da inteleg. laughing

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce să te lămurim, ți-a spus.

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu ai mers decat in prima zi de deschidere? Te obliga parintii sa ii ajuti cu de-ale casei sau nu te lasa sa mergi din cauza costurilor? Sau nu ai posibilitatea de a merge din cauza distantei?

| aduadall2 explică (pentru dullcat):

Anxietate si depresie.

| dullcat a răspuns (pentru aduadall2):

Ok, dar astea nu sunt motive intemeiate, ci motive care se pot trata, daca vrei.Banuiesc ca nu tu nu ai vrut? In locul tau m-as tine de scoala.