| anonimulxxxhd a întrebat:

Salut am ramas corigenta la modul 2-desen tehnic si vreau sa stiu cum e la corigenta, adica ne zice in ziua in care dam corigenta daca am trecut sau nu? Si e test si ascultat oral? Practic le core teaza pe loc?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la scoala unde ai ramas corigent/ă si intrebi acolo, nu cred ca pe TPU stie cineva mai bine ca profesorii, întreabă ti profesorul care te a picat, el trebuie sa i ti zică ce subiecte se vor da, si ziua cand se va da examenul de corigentă, ce vârstă ai? Esti fată sau băiat? Ce clasă esti?

1 răspuns:
| KatelynDragutza a răspuns:

Nu va asculta oral, doar va da un test pentru corijente, iar peste a 2 zi(cred...) se vor afisa rezultatele.