| PuntIle a întrebat:

Salut am ramas pe vara la matematica si mai am doua zile, vreau sa va intreb cum este la corigenta? Ce nota imi trebuie ca sa trec ( 5 sau se face medie cu anu ) Cum este cu oralu si scris, detali despre asta va rog

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin media 5, aceasta este media la scris si oral.
Examenul este, de regula unul mediu spre usor.
Cum a fost la scoala ta intreaba un elev de la aceasta scoala, care a dat anterior corigenta la matematica, fiind in aceeasi clasa ca tine.