| suiramikkk a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, la facultate fac informatica ( doar semestrul, sau anul asta, sunt anul 1 ) si am cam multe absente, adica pana acum ( 16 dec ) am facut aprox 12 ore, am 6-7 prezente, si din cate am inteles asta se pune ca laborator ( in orar scrie ceva gen lucr. ), asa ca proful parca a zis ca se pot recupera dar platesc 40lei per lab, adica 6 absente care le am eu ori 40, vin 240 lei. In fine, intrebarea mea este ce se poate intampla daca nu recuperezi laboratoarele? ( in afara de a nu te baga in examen, asta fiind direct restanta, poti sa repeti anul din cauza asta? )

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai prezentele la laborator nu intri in examen si la un momebnt dat tot trebuie sa le recuperezi

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara laborator nu poti intra in examen.

| suiramikkk explică (pentru neutrino):

Nu pot intra in examen doar la aceasta materie nu? adica nu am probleme cu celelalte

| Sn4k3 a răspuns:

S

| CrezyyKiller a răspuns:

Proful ăla al tău tare şmecher e..nui aşa te cam mituieşte
Dar nu ai ce face dacă ai absenţe la laborator e ca şi cum nu ai făcut nimic, nu ai fost în acel liceu
După vorbele lui neutrino "Fara laborator nu poti intra in examen"
Îmi pare rău

| suiramikkk explică (pentru CrezyyKiller):

Mhm, proful meu e mai caterincos de fel, adica e tanar, stie de gluma, face glume, dar eu am fost prost ca nu m-am dus gen de 2 ori si dupa am tinut-o tot asa, ca sa-ti dau un exemplu cum e profu, rade cu tine toata ora si la final iti pune 2 daca nu stii ceva.

Întrebări recente