| Fiona35 a întrebat:

Salut, am si eu o mica problema, ce imi recomandati? Sunt in clasa aVII-a si voiam sa ma duc pe profilul pedagogic, dar din cauza unei discutii cu o verisoara m-a facut sa ma razgandesc? Ma gandeam la Filologie, sunt buna la engleza, si cat de cat la franceza? Ce aleg? vreau un profil unde sa nu fie multa mate, istorie si franceza... Ce imi recomandati? Voi la ce frofil sunteti?

1 răspuns:
| Carmen27 a răspuns:

Depinde de ce îţi place ţie să faci. dacă nu îţi place matematica, ar fi bine sa urmezi un profil uman.