| Amiiiiii a întrebat:

Am terminat clasa a 8- a şi merg la liceu în Timişoara, eu nu sunt de acolo, deci am nevoie de ajutor. Ştie cineva liceele de acolo cu profil de ştiinţe sociale? Aş vrea să le ştiu pe toate. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| SaraBia a răspuns:

Heii! Ar fi cam acestea:
-Liceul Teoretic Vlad Tepes(are 2 sectii: de filo si de STIINTE SOCIALE)
-Henri Coanda
-Loga(are profil uman, dar are si specializare in Stiinte Sociale)
-Banatean(are profil uman, dar are si specializare in Stiinte Sociale)
-Lenau (are profil uman, dar are si specializare in Stiinte Sociale)
-Bela Bartok (are profil uman, dar are si specializare in Stiinte Sociale)
-Calderon (are profil uman, dar are si specializare in Stiinte Sociale)
Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Hai la CNB(Colegiul Naţional Bănăţean). Acolo merg şi eu, la Ţepes e puşcărie şi la Loga să predă foarte aiurea, nu le pasă că reţii ceva sau nu(nu că în alte şcoli nu ar fi la fel.). Cred că CNB ar fi cel mai ok când vorbim de ss.

| Mark423 a răspuns:

In Timisoara sunt multe sunt cateva licee de fite de fapt majoritatea.
http://www.admitereliceu.ro/......institutii